Giriş Yap

Üye Ol
15 yıllık bilgi birikimiyle Kayseri’de üretime başlayan TURUNCU MOBİLYA kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ile yurt içine ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yurt dışına ihracatıyla hızla ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

" Kaliteli & Sağlam "

TURUNCU MOBİLYA koltuk takımları, maksi takımları, kanepe, yatak ve baza ürün gamıyla 20.000 m² açık alan 12.000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Son derece modern alt yapıya ve tesislere sahip olan TURUNCU MOBİLYA teknoloji ve Ar-Ge konularında önemli yatırımlar yapmıştır.

Kalite Politikamız, tüketicinin ihtiyaçlarını müşteri zevkleri doğrultusunda kurulumu ve kullanımı kolay, insan sağlına zarar vermeyen, insanların hayatlarını kolaylaştıran fonksiyonel ürünler üretmek; global pazarda da yaratıcı ve yeni ufuklar açmaktır.
Misyonumuz, tüketicilerimizin dünya standartlarında kaliteli, estetik olarak farklı yaşam biçimleri ve kullanım alışkanlıklarına uygun ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz, düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yaparak mobilya ürünlerinde Türkiye’de tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yer almaktır.
SAĞLAM
HAFİF
KONFORLU
DAYANIKLI
ERGONOMİK